LV RU
   
Pašreiz grozs ir tukšs

karogi

 

Karogs ar firmas logotipu – karogs, kas pieder kompānijai, sabiedriskai organizācijai, iestādei, partijai, kas veidota pēc korporatīvās hierarhijas noteikumiem. Daudzām kompānijām un uzņēmumiem ir savs individuāls karogs. Tas izrotā ēkas, kompāniju kabinetus, un ir firmas stabilitātes un cieņas neaizvietojams atribūts.

 

Karogs – tā ir uzņēmuma drošības un cienīguma redzama liecība.

 

Kompāniju starpā tiek novērota tendence, ka tiek izstrādāti un izgatavoti korporatīvie karogi. Karogs kļūst par stabilitātes un pastāvīgas izaugsmes simbolu. Jauna parādība firmu kolektīvos ir karogu izgatavošana firmas jubilejās vai nozīmīgos datumos. Karodziņi, kas novietoti uz kompānijas darbinieka galda, noskaņo to būt atbildīgam un atbakstīt firmas tēlu.

Karogs pilda ne tikai imidža funkciju, bet arī kļūst par kompānijas reklāmas elementu, kalpo kā rotājums, kas tiek izmantots klientu uzmanības piesaistīšanai.

 

Pie mums jūs variet pasūtīt karogu ar firmas logotipu.

 

Mēs ar prieku palīdzēsim jums izdarīt pareizo izvēli, atkarībā no vietas, karoga izmēra, karoga masta garuma, laika apstākļiem un citiem faktoriem, kas ietekmē karoga mūžu.

 

Vēlos pasūtīt

 

Interesēties: +371 22008060, order@flags.lv