LV RU
   
Pašreiz grozs ir tukšs

karogi

 

Laipni lūdzam karogu pasaulē!

 

Mūsu mājas lapā Jūs varēsiet ne tikai iepazīties ar mūsu piedāvāto karogu sortimentu un iegūt visu nepieciešamo informāciju, bet arī veikt pasūtījumu.

 

Pēdējā laikā arvien biežāk karogus izmanto ne tikai reprezentatīviem mērķiem, bet arī firmas, preču zīmes, pasākuma u.t.t. reklāmai.

 

Atšķirībā no citiem reklāmas nesējiem, karogi lieliski iekļaujas jebkurā iekārtojumā, paaugstina kompānijas vai pasākuma nozīmīguma līmeni un lieliski akcentē uzmanību nepieciešamajam objektam.

 

Jūsu karogs – tas ir uzņēmuma stils un cieņa, neatkarība un veiksme.

 

Karogu izmantošana piešķir pabeigtību arhitektūras kompozīcijai, vienlaikus publiski prezentējot firmu. Un tādēļ firmas karoga izstrādi labāk uzticēt labam dizainerim.

 

Pievērsiet uzmanību, ka šobrīd reti kura kompānija, kas ir sasniegusi veiksmi, neizmanto savu personīgo karogu, un tam ir dažādi iemesli. Ieņemot augstu stāvokli dažādos reitingos, firma nevar atļauties nevērīgi izturēties pret savu imidžu – pretējā gadījumā tas neizbēgami atspoguļosies ienākumos – lētāk ir ievērot "spēles noteikumus".

 

Atkarībā no konkrētajiem risināmajiem uzdevumiem, karogi tiek izmantoti ārā vai iekštelpās. Karogi atšķiras gan ar formātiem, gan arī ar konstruktīvi – tehnoloģiskajiem parametriem. Piemēram, lietošanai ārā tiek izgatavoti paaugstinātas izturības karogi, izmantojot sieta veida poliestera audumus, kuri ir blīvi, tomēr tiem cauri viegli plūst gaiss utt. Izmantojot iekštelpu karogus, sevišķa vērība jāpievērš attēla kvalitātei. Telpās karogi ir redzams no neliela attāluma, un tiem ir jābūt nevainojamiem.

 

Vēlos pasūtīt