LV RU
   
Pašreiz grozs ir tukšs

 

Viens no mūsu darbības veidiem ir galda karogu izgatavošana. Tie pieejami standarta izmēros – 120x189mm; 150x220mm; 140x280mm, kā arī piedāvājam izgatavot pēc individuāla pasūtījuma.

 

Galda karodziņi ir lielisks mūsdienīga ofisa telpu dizaina papildinājums. Tie eleganti izskatās novietoti uz galda svarīgu pārrunu laikā vai ikdienā.


Pie tam, karodziņi lielā skaitā tiek izmantoti masu pasākumos, sporta pasākumu laikā, kā arī sagaidot kādas citas valsts pārstāvju delegāciju.

 

Mūsu noliktavā vienmēr ir gan metāla, gan plastikāta galda karodziņu masti. Metāla pamatnes ir pieejamas zelta un hroma krāsā.

 

Stiprinājuma veids: auduma kabata 5mm platumā – universāla un pielāgota visiem galda karogu mastu veidiem. Karodziņš tiek uzvilkts virzienā no augšas uz leju, vai otrādi, atkrībā no karoga masta veida.

 

Karoga kabata tiek nošūta ar vienu vīli. Apšūšanai izmantojam caurspīdīgu polimēra diegu (līdzīgs makšķerauklai). Tas ir neuzkrītošs un bez krāsas. Pateicoties šīm īpašībām šuve ir akurāta un neatšķiras no karoga krāsas.

 

Karoga malas tiek termiski apstrādātas ar speciāli šim nolūkam paredzētu ierīci – karsto nazi, kas darbojas ar karsta asmeņa palīdzību. Rezultātā ir iegūtas gludas un rūpīgi nostrādātas griezuma vietas, kas neirst.

 

Karogiem ir augsta izturība dažādu faktoru iedarbībā – gaisma, mazgāšana, berze.

 

Vēlos pasūtīt

 

Tālrunis: +371 22008060, info@flags.lv